Ноќен Живот

Техно продуцентката и диџејка Vaal викендов во Епицентар

На огромно задоволство диџејката Vaal ќе пушта музика на 25 февруари, сабота во клубот...

МАКЕДОНИЈА VS АНГОЛА ВО БИСТРО ОПЕРА ПАБ – НАВИВАЈТЕ И УЖИВАЈТЕ!!!

Уживајте во мечот и ракометните умешности на нашите лавови против Ангола, во најдобриот...

МАЈА ГРОЗДАНОВСКА И RNC BАND ВЕЧЕРВА ВО БИСТРО ОПЕРА ПАБ

За прв пат оваа година вечерва петок 13 ќе имате можност да уживате во одличната музика на...

(ФОТО) КРАЛОТ НА НОЌНИТЕ СВИРКИ ЈА ОТКРИ СВОЈАТА НОВА ЉУБОВ!

Кралот на ноќните свирки, кој веќе 17 години ги тресе локалите низ Македонија, одлучи малку да...

(ФОТО) Дами навалете – „DevelBagsStore“ со прекрасни чанти – Обележје на секоја модерна жена

Нешто поразлично, креативно и квалитетно со цел да биде исполнета желбата на секоја жена....

ГОЛЕМА НОВОГОДИШНA ПОНУДА ВО „БИСТРО ОПЕРА ПАБ“

Поминете ја оваа новогодишна ноќ на едно од најдобрите места во Скопје зачинето со добра...

Урбана журка со “Lena & Friends”

Среда 02.11 “Lena & Friends” во Бистро Опера Паб, Ве очекува одлична забава 🎤 Резервирајте на...

И ОВОЈ ПЕТОК МОЗАИЧНО МУЗИЦИРАЊЕ ЗАЕДНО СО MusaiQ Band

И овој Петок продолжуваме со мозаично музицирање, заедно со MusaiQ Band. Чест ни е да бидете дел од...

MUSAIQ ЗА ПРВ ПАТ ВО БИСТРО ОПЕРА ПАБ

Овој петок, во “Bistro Opera pub” ве очекува свежо разигрување и музицирање со MusaiQ! Повелете на...

НЕЗАБОРАВНА ЛУДА ЖУРКА СО CHILL PLAY ВО БИСТРО ОПЕРА ПАБ

За прв пат Chill Play добро познатата атмосфера ја носи во Bistro Opera pub. Овој пат во комбинација на Mila...