Клубови

ЕКСКЛУЗИВЕН СПЕЦИЈАЛЕН ГОСТИН МАЈА ГРОЗДАНОВСКА ПАНЧЕВА ВЕЧЕРВА ВО БИСТРО “Opera Pub”

Ексклузивно само за вас Маја Гроздановска Панчева специјален гостин во срцето на Скопје....

Најурбана забава со R’N’C Band и Маја Гроздановска во Бистро “Opera Pub”

Оваа сабота бидете дел од одличната забава со R’N’C Band и прекрасниот вокал на...

Бистро “Opera Pub” вечерва стартува со неделната агенда

Стартуваме Вечерва! Агендата за оваа недела во Бистро “Opera Pub” ви овозможува да уживате...

Бистро “Opera Pub” со полна пареа и оваа недела

Агендата за оваа недела во Бистро “Opera Pub” ви овозможува да уживате во вкусна храна,...

Вечерва во Опера Паб “R’N’C Band” и уникатната Александра Јанева!

Вечерва во 21:30 часот започнува најдобрата журка во Скопје. За добрата музика ќе се погрижи...

Неделна агенда – “Midnight Club Casa Cubana“

Ви ја преставуваме нашата неделна агенда: Среда 25.11.2015 De Marble Четврток 26.11.2015 Тumbao Salsa Band Петок...

Неделна агенда “Midnight Club Casa Cubana“

Како и секоја недела така и оваа бидете дел од најдобрата забава во Скопје. Ние ви ја...

Викенд агенда – „Midnight Club Casa Cubana“

Викенд агенда на скопскиот, најдобар клуб “Midnight Club Casa Cubana“ : Петок: Рок вечер – Penthouse Band...

Големо отварање на “Midnight Club Casa Cubana“ во среда

Големо отварање на “Midnight Club Casa Cubana“ во среда 04.11.2015 во 00:00 часот.

Затворен клубот Сектор 909: На кого му пречиме?

Сектор 909 сака да ја извести јавноста и својата урбана публика која континуирано е со нас во...