Забава

Ана Николиќ си ги спакува куферите и замина

Ана Николиќ секоја е во осмиот месец од бременоста, ги спакува своите куфери и замина на...

Сите гледаа во тоалетата на Тамара Вучиќ, но никој не го забележа деталот на нејзината рака

Во Палатата на Србија во 18 часот започна свечената инаугурација на претседателот на Србија,...

(ФОТО) Оглас – „Барам продавачка” во трафика ги разбесни жените

Оглас за работа од Србија ги разбесни сите во регионот, а кога ќе ја видите фотографијата ќе...

„ВРЕМЕТО ЌЕ ПОКАЖЕ ДАЛИ СУМ ЅВЕЗДА“ – Пријовиќ искрена за титулите кои и ги доделуваат

Иако е релативно свежа на сцената Александра досега многупати „се изгорела“, па вели дека...

(ФОТО) Општи хаос во „Ѕвездите на Гранд“

Како се ближи финалето на шоуто, кое е закажано на 28-ми Јуни, страстите на снимажето на новата...

Секоја девојка ќе сака да ги има – Карлеуша ги покажа ноктите кои ќе бидат хит ова лето

Познато дека дека Јелена Карлеуша го следи секој чекор на модата. Чанти, гардероба и чевли...

(ФОТО) Типов не очекуваше дека некој ќе се најде да го сликне

Знаеме дека е жешко, но типов претера. Мртов ладен се пресоблече сред бел ден на игралиштето...

(ФОТО) Начинот на кој Саша Поповиќ се прости од Ѓоша е потресен и посебен

Веста набрзо се рашири низ целиот Регион а познатите непрестано објавуваат потресни...

(ВИДЕО) Еве како ќерката на Цеца реагираше кога ја прашаа дали уловила милионер!

Анастасија веќе неколку месеци ужива во врска со Џорџе Кулјиќ од Нови Сад, но деталите за...

„Тато умре, јас сум виновна“ – Последните 24 часа на Ѓоша пред ќерка му да го пронајде мртов

Смртта на Богуљуб Митиќ утрово ја потресе Србија, а покрај неговите најблиски, оваа тажна...