Забава

(ВИДЕО) ЗАСТРАШУВАЧКА СНИМКА: Милјана се сруши и почна да се тресе и да удира по подот, потоа го довикуваше НЕГОВОТО ИМЕ!

Милјана Кулиќ ги исплаши сите кога паднала на подот и почна да плаче, да се тресе и да го...

(ФОТО) ГО СПОУЛАВЕ МАЈАМИ – Александра го соблече градникот и со бомбастичните гради направи хаос!

Популарната пејачка Александра Пријовиќ, као што и претходно најави, направи медиумска...

(ВИДЕО) Црногорки се тепаа во болницата – Се кубеа, пцуеа, па на крај мораше да реагира обезбедувањето!

На социјалните мрежи осамна снимка на која е прикажано како две девојки се тепаат во болница...

Цеца на 44 години, се врати во школската клупа!

Цеца Ражнатовиќ тргна на часови по англиски јазик, зошто со години поради бројните обврски и...

Верувале или не, но ЦЕЛ ЖИВОТ ПОГРЕШНО ГИ ПРЖИМЕ ЈАЈЦАТА!

Пржењето на јајца е омилен основен доручек за повеќето европски кујни, а така е и кај нас....

(ВИДЕО) НАТРАПНИК НА КОНЦЕРТ! – Адел вриштеше, пцуеше, па ЛЕГНА НА БИНАТА!

Поп ѕвездата Адел приреде незаборавен концерт на публиката во Нов Зеланд, кога за време на...

(ФОТО) ТАГАТА ВО МЕНЕ Е ПОСИЛНА ОД КУРШУМ – Вељко пред гробот на Аркан, а неговата порака ќе ве НАЕЖИ!

Фотката која Вељко Ражнатовиќ ја објави на Инстаграм ги трогна сите оние кои ја видеа, а...

Русија одбива да учествува на Евросонгот преку сателитски пренос

Рускиот „Канал 1“ ја одби понудата од организаторите на Изборот за песна на Евровизија –...

(ВИДЕО+18) Жешка секс акција на Ријана

Ријана го имаше своето актерско деби, а нејзиниот дебитантски настап во телевисиката серија...

(ВИДЕО+18) Групен секс зад познатиот ноќен бар: Снимката заврши на ПорнХаб со милион прегледи

Во мирното предградие на Сандерленд, во улицата близу познатиот ноќен клуб “The Point” неколку...