Четврток 04 јуни -Латино забава во Restoran ROJAL Makedonija

Овој четврток 04 јуни со почеток во 21:30 часот, да бидеме сите ѕвезди на посебниот танцов подиум и заедно да испловиме низ латино музиката во прекрасниот амбиент на Ројал Македонија!

Добредојдени се сите, и оние кои сакаат да се пофалат колку добро танцуваат и оние кои сакаат да научат да танцуваат, а најмногу, оние кои сакаат да се забавуваат!

Искористете ја можноста да се размрдате и да креирате незаборавни моменти во „Ројал Македонија “ !

Да се движиме во познатиот латино ритам на салса, бачата, кизомба, меренге, ча ча, регетон….

Повелете, Ве очекуваме на незаборавно дружење во Ресторан Ројал Македонија!

Поволности : паркинг простор пред ресторанот, специјален дел за пушачи, , голем танцов подиум, вкусна храна и богат асортиман на пијалоци !

Организирано од Dancers United MK & Big Bang Crew

Официјална афтер парти забава во Club Privilege Central Park

Резервации на тел : 070 374 847 / 072 218 877/ 070 688 322 / 02 3120 999