(ФОТО) Кејт Мидлтон облече тесни фармерки и ја покажа задницата

Кејт Мидлтон речиси е невозможно да се види во нешто тесно и прозирно но и тоа се случува.

Пред неколку месеци предизвика вистинско лудило кога на прием на последниот филм на Џејмс Бонд дојде во фустан без градник, а идентична хистерија настана и во последните денови кога на себе навлече тесни фармерки.

 

 

Таа со принцот Влијам го посети седиштето на Сер Бин Аинслиајс, Америка Купот во Хемпшур, со спортска маица комбинирана со тесни црни фармерки кои ги истакнаа нејзините витки нозе и задница.

Британците од тогаш расправаат дали го прекршила протоколот и што на сето ова ќе рече кралицата Елизабета.