(ВИДЕО) СЕ ПУКА: Откако ги извлече ОГРОМНИТЕ ГРАДИ безобразната Дара Бубамара ги рашири нозете

Пејачката Дара Бубамара продолжува да провоцира, и на Инстаграм објави „безобразна“ слика која привлее големо внимание кај мажите.

Дара прво објави видео од снимањето на секси фотките кои ќе се најдат на нејзиниот нов албум…

 

Coming soon juhuuuu Nove fotke radnoooo @dejan_milicevic styling @baronfashion_wedding @mladenbaron Aj Vino vino!!!

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

… А потоа сними жешко селфи, во домашна атмосфера, и во проѕирен корсет: