(ВИДЕО+18) ГЛЕДАЧИТЕ ВО ШОК – Среде емисија Милјана го покажа задникот и меѓуножјето

Одамна Милјана не ги шокирала вака гледачите, како што тоа сега го направи во „Парови“, кога среде журка облече проѕирно „бејби дол“ и ги покажа пред камерите задникот и меѓуножјето.

Куличева одлучи да го покажа својот „сензуален“ танц, и почна да се влече по подот, и нималку не и беше грижа што нејзиниот гол задник се тресеше без престан…

За градите без градник и да не збориме…

Погледнете го нејзиниот еротски танц: