(ВИДЕО) СТОМАКОТ И РАСТЕ, А ТАА БЛЕСКА – Јована во 5 месец од бременоста изгледа ФАНТАСТИЧНО

Јована Јоксимовиќ во октомври ќе стане мама на близнаци, а водителката која е во петтиот месец од бременоста работи со полна пареа и изгледа никогаш подобро!

Папараците ја уловија по излегувањето од Телевизија Пинк, по утринската програма, а Јована беше видно расположена и полна со енергија.

 

Foto: Telegraf

Во кратко, комотно фустанче водителката ги покажа своите секси нозе, па ако се суди според нејзиниот изглед (а се суди) очигледно е дека нема да има никаков проблем со килограмите.

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Стомачето јасно се гледа.

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Очигледно е дека со бременоста Јована совршено се носи!

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

Како Јована изгледаше на разговорот за работа пред 17 години погледнете ОВДЕ: