(ВИДЕО) Ти си хендикепиран мозочен идиот – Аца Лукас жестоко ја навреди Нада

Веќе на самиот почеток на синоќешното издание на „Ѕвездите на Гранд“ се отиде наопаку кога Аца Лукас жестокот го навреди таинствениот член на жирито Нада Топчагиќ.

По дуелот Жељко Вучковиќ и Јетиша Хадије, Нади и засмета како Карлеуша и Лукас ги оценуваат натпреварувачите и Аца и Јелена и порачаа:

„Што да ви кажам, направивте ријалити само за себе, во прв план се Јелена и Ацо!

Тука се вмеша Аца кој ја праша Нада:

„Дали ти тојде овде да судиш што прават Аца и Јелена, или да ги оценуваш кандидатите?

Тогаш таа му одговори со иста мерка:

„Повеќе нема пејачи, само вие сте најважни…