(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Навивач на Кливленд изеде го*но на прославата на НБА титулата – БУКВАЛНО

На никому не му е јасно зошто еден навивач на Кливленд изеде коњско гомно за време на славењето на парадата по освојувањето на НБА прстенот, но верваме дека и никој не му ни замери.

Особено оние луѓе кои учествуваа во парадата и ја славеа титулата која Кавс ја освоија по неверојатниот пресврт против Голден Стејт.

Да потсетиме видеото е за некои луѓе можеби вознемирвачки.