Почина Тамара Џуриќ! – Лажната вест за старлетата ја крена Србија на нозе – Ја објави првата слика од болница

Старлетата Тамара Џуриќ по долго време објави селфи, и тоа од болничкиот кревет, бидејќи веќе неколку дена е на VMA.

Поради силиконите кои ги вгради во задникот за да истиот го зголеми, а со што го згрози своето здравје, Тамара беше во животна опасност, а како сега изгледа, се е во ред и старлетата набрзо ќе се опорави и ќе биде пуштена на домашно лекување.

 

„Фала на поддршката… Се гледаме набрзо“, напиша Тамра.

Да потсетиме, синоќа се појави лажна информација дека Тамара е мртва, по што таа одговори на повикот на новинарите и потврди дека е добро.