(ФОТО) СЕ ОМАЖИ КАЧА ГРУЈИЌ? – Поради оваа слика настана ХАОС на интернет!

Откако Катарина Грујиќ по Нова Година се пофали со скапиот прстен кој и го подари нејзиниот дечко Немања Буга, тогаш се зборуваше дека тоа е знак дека двајцата се вериле, а пејачката сега на својот Инстаграм профил објави слика која многумина ја протумачија како потврда дека се омажила.

Кача позираше со прстенот кој го доби од Немања, и со таа фотка напиша: „Жена омажена“, што ги подгреа гласините за наводното тајно венчавање.