ЈА ПОТВРДИ ЉУБОВТА: Милица Дабовиќ му упати порака на Вук, со која објасни се

Милица Дабовиќ повторно се најде во центарот на внимание. Кошаркарката на Инстаграм (дел кој се нарекува „Инстаграм стор“) објави нова фотка на која ги подгреа приказните дека сепак е во врска со извесниот Вук.

На сликата како што приметувате, се гледа Вук и испишана порака: „Вуче, те сака Милица“.

Да потсетиме. Милица Дабовиќ пред неколку дена на Фејсбук објави дека се верила.

 

A post shared by mickoni (@mickonimic) on