(ВИДЕО) СЕ ЗЕЗНА – Соња на Аца Лукас збореше за долговите – Немаше поим дека ја снимаат

By
Жената на Аца Лукас, како што се чини во автомобил зборуваше за долговите, додека нејзината ќерка го сними видеото за Инстаграм.И додека досега во јавноста се расфрлаше само со фотографии и кратки снимки во кои обично покажува како добро се забавува, сега исплива снимка на која се слуша веројатно повеќе од што треба.

Имено, додека Софија се снимаше себе си за „Insta Story“, во позадина (како што се чини, во автомобил), се слуша Соња која нервозно зборува за тоа дека извесна личност не го променила долгот кој требала да го врати!

Слушнете на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (https://animefreak.ws/m/Yoa) Episode 39 at AnimeFreak animefreak avatar

The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods Episode 24 at website https://gogoanime.be gogoanime boruto