ЗАГОВОР

Четири најопасни хемикалии кои ви го уништуваат мозокот

Да го изгубите здравиот ум е страшна работа, но вештачките хемикалии и понатаму претставуваат закана за функционирање на нашиот мозок како и уништените клетки во …

Четири најопасни хемикалии кои ви го уништуваат мозокот Прочитај повеќе »

Вирус кој се храни со бактерии ви го прскаат во месото сирењето и органската храна

„Паметните“ закони за еткетирање и декларирање им овозможија на компаниите да распрскуваат со вируси, кои пак се хранат со бактерии како дополнителна храна, (под името …

Вирус кој се храни со бактерии ви го прскаат во месото сирењето и органската храна Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Американски војник ја кажа вистината за тероризмот – „Лажеа за се“

Исповед на војник кои ги отворил очите! Прво бев горд на својата служба, а потоа… Речено ни беше дека ќе се бориме против терористите, но, …

(ВИДЕО) Американски војник ја кажа вистината за тероризмот – „Лажеа за се“ Прочитај повеќе »

СЛУЧАЈНОСТ? – 11 светски ѕвезди кои „умреа“ од лекови на рецепт

Бројните талентирани светски ѕвезди воделе бурен живот, и прерано и трагично го имаат завршено животот. Иако повеќе од нив конзуирале алкохол и илегални дроги, има …

СЛУЧАЈНОСТ? – 11 светски ѕвезди кои „умреа“ од лекови на рецепт Прочитај повеќе »

Нарко картели? – Па тоа се само аматери за овие – Вака работат вистинските професионалци

Мексиканските нарко картели? Колумбиските картели? Авганистанските лордови макроа? Улични посредници? Улични дилери? Се шегувате? Тие се е ситна риба. Погледнете ги професионалците, крупните риби. Списанието …

Нарко картели? – Па тоа се само аматери за овие – Вака работат вистинските професионалци Прочитај повеќе »

ПРЕКИНЕТЕ ВЕДНАШ! – Ова се знаците дека сте во врска со психопат

Се сомневате дека нешто не е во ред, но не знаете како да препознаете дали вашиот партнер е психопат? Позади тој израз се крие сериозен …

ПРЕКИНЕТЕ ВЕДНАШ! – Ова се знаците дека сте во врска со психопат Прочитај повеќе »

Смртоносниот вирус „Свински грип“ беше произведен во лаборатории – Заверата откриена

,,Заболените, а и семејствата на починатите, размислуваат за групна тужба против произведувачот на компанијата Novartis.,, Поради вакцините против свинскиот грип денеска постојат луѓе кои одат …

Смртоносниот вирус „Свински грип“ беше произведен во лаборатории – Заверата откриена Прочитај повеќе »

На површината на Марс не можат да преживеат ни микроби, а астронаутите на НАСА наскоро ќе шетаат секој ден

Илјадници луѓе веќе се пријавија да учествуваат во авантурата на колонизацијата на Марс. Само, ги чека едно големо и незгодно изненадување. Површината на Црвената планета, …

На површината на Марс не можат да преживеат ни микроби, а астронаутите на НАСА наскоро ќе шетаат секој ден Прочитај повеќе »

„Не трујат како глувци“ – Хрват од авион сликал како не „убиваат“ од воздух

Како што јавува dnevno.hr, со последниве денови кои со себе носеа прекраснато сончево време без трага од дожд и изненадувачко сино небо, што долго време …

„Не трујат како глувци“ – Хрват од авион сликал како не „убиваат“ од воздух Прочитај повеќе »

Амиш доби шестгодишна робија, затоа што ги одгледувал и продавал своите билни лекови

Утрото на 30 јуни 2017 година, сојузниот судија, осуди Амиш, маж на шест години затвор. Неговите злочини се: изработка и продажба на билни здравствени производи, …

Амиш доби шестгодишна робија, затоа што ги одгледувал и продавал своите билни лекови Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Паника на Балканот – Во Хрватска откриени HAARP антени

Со влезот во НАТО хрватскиот наод доби Chemtrailse над главите, а веќе им се инсталирани и HAARP антените. Веќе и никој во оваа земја не реагира на временските прилики и …

(ВИДЕО) Паника на Балканот – Во Хрватска откриени HAARP антени Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Конечно докажан криминалов во фармацевските компании!

Оние кои ја опишуваат фармацевсата индустрија како криминала во изминативе неколку години, според најновите излезени во јавност податоци, се целосно во право. Компанијата Мерк која …

(ВИДЕО) Конечно докажан криминалов во фармацевските компании! Прочитај повеќе »

Теоретичари на завери: Америка ќе исчезне во потоп по нуклеарна експлозија

Американската банкнота од сто долари, кога ќе се свитка под одредени агли, укажува дека САД ќе исчезнат под ударот на огромен гасен бран предизвикан од …

Теоретичари на завери: Америка ќе исчезне во потоп по нуклеарна експлозија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Научниците потврдија – Хемотерапијата предизвикува бавна и болна смрт!

Во интервал од неколку години беа откриени многу медицински и фармаколошки малверзации кои повеќето луѓе ги сметаат за обични теории на заговор. Неодамна објавената научна …

(ВИДЕО) Научниците потврдија – Хемотерапијата предизвикува бавна и болна смрт! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) HAARP над Македонија? – Како се чувствувате овие денови, спиете ли мирно?

Во последните неколку дена, луѓето се во лошо расположение и се жалат на здравјето. Тие велат дека за тоа е виновен јужниот бран. Докази постојат, …

(ВИДЕО) HAARP над Македонија? – Како се чувствувате овие денови, спиете ли мирно? Прочитај повеќе »

Фармацевти ширеле птичји грип за да им се продаваат вакцини

Одредени фармацевтски компании биле вклучени во стравичен криминален бизнис кој се засновал на ширење вирус на птичји грип, за да се докаже опасноста од оваа …

Фармацевти ширеле птичји грип за да им се продаваат вакцини Прочитај повеќе »

Пенс им вети на сонародниците – Америкаските патики пак ќе стапнат на Месечината

НАСА ОДБРА 12 КАНДИДАТИ ЗА ЛЕТ НА МЕСЕЧИНАТА И ЦРВЕНАТА ПЛАНЕТА – МЕЃУ 18353 КАНДИДАТИ, ИАКО НА МЕСЕЧИНАТА НЕ БИЛЕ ВЕЌЕ 50 ГОДИНИ Соединетите Американски …

Пенс им вети на сонародниците – Америкаските патики пак ќе стапнат на Месечината Прочитај повеќе »

Британско радио по грешка 24 часа емитувало програма во која Ал-Каеда пропагира светска војна

Радиото станицата „Иман FM“ се пренесуваше 25 часа, од страна на проповедникот на омраза, Анвар Ал-Авлаија, кој пак беше убиен од страна на американски дрон …

Британско радио по грешка 24 часа емитувало програма во која Ал-Каеда пропагира светска војна Прочитај повеќе »

Јаболчен оцет за акните – Народниот природен лек делува подобро од хормоналните лекови

Ќе бидете под голем притисок да ги пронајдете сите природни производи достапни на пазарот за третман на акни. Тоник за чистење, креми, таблети на хормонална …

Јаболчен оцет за акните – Народниот природен лек делува подобро од хормоналните лекови Прочитај повеќе »