Легна на маса за операција за да го зголеми пенисот но…

By

30-годишниот човек го загуби животот за време на операција. Тој бил првиот човек кој починал од оваа операција.

Според  Daily Mail човекот сакал да го зголеми пенисот и во должина и во ширина. За време на операцијата човекот добил срцев удар.Иако лекарите се  загрижиле за да го спасат човекот починал за 2 часа. Пациентот имал асма но тоа не било причина за смртта.

Ќе ви се допадне

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animebee.to: Watch Neo Ranga (Dub) animebee Episode 48 stream anime online

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

GoGoAnime: Mahoromatic ~Something More Beautiful~ (Dub) anime episode 14 online free at https://gogoanime.be god of highschool gogoanime

Draft blogger: https://draft.blogger.com/u/5/profile/16949369864151488756

Digg: https://digg.com/@flix-anime