(ВИДЕО) Невидена тепачка за лежалка – Еве како Британците го решаваат овој проблем

By
Ако сте мислеле дека ситуацијата на Јадранот е лоша, погледнете што прават овие туристи.

Војната за место на плажа на Јадранот е вообичаена, но снимката која стигнува од едно одморалиште на Канарските острови, покажува дека ситуациајта тами, сепак, е доста брутална.

Секое утро од хордата на Британците трчајќи се „борат“ за најдобрата лежалка на базенот.

Тие се наоѓаат долж целиот комплекс околу базенот, а туристите од рано утро порануваат, за да го завземат местото кое им е поблиску до базенот.

Погледнете го видеото:

 

 

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Tokyo Revengers

english dubbed anime 4Anime My Hero Academia Season 4

4Anime Kiss x Sis (TV)

4Anime Black Clover Episode 168

Fairy Tail