(Видео) Потрошила цело богатство на лажна свадба, само да го направи бившиот љубоморен

By

Тик-ток корисничка направила лажна свадба з да ја види реакцијата на својот бивш дечко. Но тој иако ги погледнал нејзините сториња на Инстаграм, не ни ѝ честитал.

За оваа луксузна лажна свадба не само што ангажирала професионален фотограф, професионален шминкер и фризер, туку најмила и коњ за фотографирањето. Купила бидермаер, пијано, венчаница, комплетна шминка и лажен сопруг.

Таа се присети на оваа случка на оваа социјална мрежа.

„Кога ќе ми текне дека направив лажна свадба и имав ангажирано фотесесија само да за да ми се јави“, напиша таа во видеото.

@dieschaklin Worst part is he watched my story and still didn’t reach out 🥴🥴🥴 #fyp #sundayroutine#styleinspo #dayinmylife #foryou #godblessme #godhelpme ♬ Insane – Summer Walker

„Сѐ што требаше да направите е да ја фотографирате свршувачката, штом ќе се омажите – готово е“, „Сѐ ми е јасно, но зошто го вмешала коњот во сето ова?“, „Зошто ѝ би се јавил мажена жена“, се само дел од коментарите под видеото.

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

So I'm a Spider, So What? Episode 16

english dubbed anime ANIMEFLIX Tokyo Revengers (Dub)

ANIMEFLIX JUJUTSU KAISEN Episode 21

animes online Redo of Healer