Ослабете за пет дена со помош на лубеница

By

Оваа летна диета со лубеница ќе ви помогне да ослабете брзо, лесно и вкусно.

ДЕН1

100 гр варено говедско меси со ориз и сос од домати, 1 кришка лубеница за ручек, а за вечера 1 кришка тост, 50 гр сирење и лубеница.

ДЕН2

Парче леб, 60 гр пилешко месо, 1 кришка лубеница за ручек, а за вечера 100 гр риба, 1 кришка тост и една кришка лубеница.

ДЕН3

Шпагети со сирење и сос од домати и лубеница за ручек, а за вечера салата од домати, краставица, пиперки, зелена салата и 1 кришка лубеница пооцна.

ДЕН4

1 чинија супа о зеленчук, 1 кришка леб, 50 гр пилешко, 1 кришка лубеница за ручек, 2 компири варени и лубеница за вечера.

ДЕН5

50 гр говедско и лубеница за ручек, а за вечера 50 гр сирење, 2 кришки леб, лубеница.

Ќе ви се допадне

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Website https://animedao.nl: Watch Momotaro the Undefeated animedao Episode 1 watch anime

The Familiar of Zero: Rondo of Princesses (https://animepahe.cc/m/wVZ) Episode 12

Website https://animekisa.in: Watch Himouto! Umaru-chan OVA animekisa Episode 2 watch anime online

Debate: https://www.debate.org/kissanimemx/

Ko-fi: https://ko-fi.com/kissanimemx0987