(ВИДЕО) Кучето изврши нужда позади нејзе, додека таа се фалеше со торбите

By
Јовановиќ не обрна внимание на своето куче, кое „се олесна“ среде снимањето на видеото.

Зорана, сними видео, кое речиси за половина час во кое ги покажуваше своите „Gucci“ торби, но снимката стана хит од целосно друга причина.

Имено, нејзиниот миленик, Лола, немаше каде да изврши нужда, поради тоа што болерката очигледно пред тоа не го изнела надвор, ниту пак вратата од балконот беше отворена, па тоа го направи зад нејзиниот грб!

 

Да не должиме на снимката погледнете ја сцената која од синоќа кружи по социјалните мрежи (премотајте на 9 минути)

Ќе ви се допадне

AnimeTV free anime tv: Watch Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 3 (https://animetv.cc/m/y22N/ep-3)

AniWatch watch anime free: Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 22