(Галерија) Маникир со златни детали, моден тренд за оваа зима

By

Златната боја го зазеде своето место во модата и убавината, па често се забележува на деталите на облеката и накитот.

Уредните нокти се задолжителен дел од изгледот на секоја жена, па токму со помош на златната боја зимава може да се експериментира со магични маникири.

Ставена на ноктите, златната изгледа нежно, разиграно, елегантно и модерно. Видете ја нашата галерија со идеи како да се украсат ноктите со детали на златно.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina (@silkonme)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DRYBY (@drybylondon)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna (@aniarosiak_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna (@aniarosiak_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Makayla Jividen (@fashionablykay)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DRYBY (@drybylondon)

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch subbed anime Naruto: Shippuden

anime streaming Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

My Hero Academia (Dub) Episode 11

anime website SK8 the Infinity (Dub)

GoGoAnime Tokyo Revengers (Dub)