(Фото) Зорица Заева ослабе па се сликаше во џинс

By

Сопругата на премиерот Зоран Заев, Зорица објави фотографија на која е во поинаков имиџ. Џинс фармерки и розова кошула, комбинација во која досега не се појавила во јавноста. Како сопруга на премиер, таа секогаш е во покласичлен стил. Освен фармерки, Заева е прилично олабена, коментираат на социјалните мрежи. Сликана е кај нејзиниот стилист Драган Гоцев- Даци кој ја објави фотографија.

Ќе ви се допадне