Би го препознале ли Александар Дадар во ова издание

By

Фотографијата направена далечната 2005 година покажува дека мејк-ап артистот Александар Дадар и пред 12 години бил привлечно момче.  Разлика има во фризурата – некогаш имал долга брановидна коса, а денес ја носи кусо потшишана. И има неколку килограми повеќе, ама како што се пошегува неодамна на социјалните мрежи, кога објави фотографија од плажа „Извинете, сум си ги заборавил дома стомачните“.

dobivaj vesti na viber

Со стомачни или без, Дадар изгледа одлично. Исто и како во своите рани 20-ти години.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Tokyo Ghoul

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

anime websites JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)

Bleach Episode 359

dubbed anime Tokyo Ghoul

tải go88