Елена Ристеска на одмор во Малта

By

Македонската пејачка Елена Ристеска, на својот Инстаграм профил објави фотографии од одморот, кој го минува во Малта.

dobivaj vesti na viber

Пејачката се заблагодари за честитките по повод нејзиниот именден и ги поздрави своите обожаватели.

„Ви благодарам на сите за честитките по повод мојот именден. Дај Боже да се родат и крстат уште многу Елени и да се продолжи името на Царицa Елена и на Цар Константин. Поздрав од Малта“, напиша Елена.

Amazing Malta.. #malta #amazing #cruise #boat

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

Ќе ви се допадне