Емоции и солзи на концертот на Ѓоко Ѓорчев

By

Ѓоко Ѓорчев вчера ја започна во Кавадарци својата турнеја „25. години – My way“. Љубителите на неговата музика два часа уживаа во песните на Ѓоко Ѓорчев и неговиот бенд – „За еден ден молам“, „Последен танц“, „Yesterday“, „My way“… Овој емотивен концерт ја расплака и публиката.

dobivaj vesti na viber

Ѓоко Ѓорчев по бурните овации неколку пати се врати на бис.

Ќе ви се допадне

sunwin apk tải sunwin game sunwin

sunwin tài xỉu tải sunwin apk tải sunwin apk

sunwin tài xỉu sunwin web sunwin.apk mới nhất

game bài sunwin game sunwin game bài sunwin

sunwin