Home НАШИ ФАЦИ (ФОТО) ГИ ОДУШЕВИЈА ФАНОВИТЕ: СЕЛФИТО НА РОНАЛДО И АЛЕКСАНДРА СОБРА ПРЕКУ 1 МИЛОН ЛАЈКОВИ