(Фото) Хелена ја спаси елката од синот Тиан

By

Поранешната водителка Хелена Роза ја закачи елката на таван, превртена наопаку и рече дека оваа е најдобар начин таа да остане накитена и дека вака нема кој да ја турне . Хелена на шега напиша „Кога имаш мало дете по дома“.

Хелена веќе некое време е во Нов Зеланд, каде замина со сопругот Игор и ќерката Кијара за да си ја најде среќата. Таа пред две години таму се породи со синот Тиан, со кого често споделува фотографии на социјалните мрежи.

Хелена Роза: За да заработам, го чистев салонот на „Ауди“

Ќе ви се допадне