(ФОТО) Хелена пред 20 години на насловната на „Екран“

By

Некогашната водителка Хелена Роза вчера се потсети на својата прва насловна страница што ја имала во неделниот магазин „Екран“. Фотографијата ја објави по повод роденденот на овој магазин.

„Оваа насловна страница и овој текст се точно пред 20 години. Тоа беше мојата прва насловна страница. Недостигаат професионалното новинарство и правата естрада“, напишала Хелена. И додава дека тоа била насловна страница на која е без фотошоп, без филтри, без врски, без политика, без силикони, ботокс“.

Хелена веќе две и пол години живее во Нов Зеланд каде што замина со сопругот Игор и ќерката Кијара. Таа пред четири месеци се породи и со второто дете, синчето Тијан.

Ќе ви се допадне

Honkai Impact 3 The Animation Shattered Samsara Episode Full

Watch Waga Seishun no Arcadia Episode Full

Watch anime online for free at 4Anime persona 4 the animation online

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Divephotoguide: http://www.divephotoguide.com/user/gogoanimebe

Telegra: https://telegra.ph/KissAnime-Watch-Anime-Online-06-09