(Фото) Седум незборавни дена на Каролина

By

Поп-ѕвездта Каролина Гочева сподели фотографија на Инстаграм, од како вели „денови кои не се забораваат“. Таа е на сликата со нејзината сестра Сандра  и помалата внука.

„Деновиве сите се навраќаме на некои убави моменти со надеж дека наскоро ќе можеме да создаваме нови спомени и незаборавни дружби. А, ова ми беа незаборавни 7 дена со моите најсакани, кои деновиве многу ми недостасуваат. Јуни 2019, Родос.“, напиша Каролина.

Ќе ви се допадне