Горан Папаз стана татко

By

Горан Папаз има неколку причини за славење. Откако пред неколку дена почна да работи како професор по музичко, денеска на пријателите им соопшти и дека станал татко.

„Емилија Мојсоска Папаз ти си мојот херој, те сакам! Пресреќен сум, се роди Дамиан и официјално сум ТАТО! Мама Еми е супер, Дамиан е супер, јас сум исто така супер“, напиша музичарот.

Ќе ви се допадне