Катица денеска слави роденден

By

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева денеска има роденден. Таа полни 53 години, а на нејзиниот профил тоа не остана незабележано. Специјалната обвинителка, доби роденденски честитки и од нејзините пријатели, но и од граѓаните кои се нејзини фанови.

Ќе ви се допадне