Македонка влезе во полуфиналето на „Неки нови клинци“

By

Струмичанката Славица Ангелова  со својот глас го освои  жирито на музичкото натпреварување „Неки нови клинци“. Таа конечно влезе во полуфиналето.

На ова музичко шоу се натпреваруваат пејачи од целиот регион.

Ќе ви се допадне

Watch I want to eat your pancreas Episode Full (https://animefreak.ws/m/bK4a/ep-1) at website https://animefreak.ws one piece animefreak

Watch One Piece (Dub) Episode 632 at website https://animeflix.nl animeflix the god of highschool