Палашоска се пофали дека лета за Турција

By

Фолк-пејачката Џесика Палашоска на крајот од летото реши да замине на одмор во Турција. Вели дека конечно е време да е опушти зашто во текот на годината имала многу ангажмани. „Од една страна поради настапите и снимањата, ама од друга страна и поради испитите кои ги подготвувам за Економскиот факултет во Прилеп“, вели Палашоска.

Пред да замине за Турција, фолк-пејачката се пофали со фотографија од авион, во која позира пред полетување.

Ќе ви се допадне

Website https://animeflix.nl: Watch Cinnamoroll: The Movie animeflix Episode Full animeflix given movie

Website https://animefreak.ws: Watch Hakuoki ~Demon of the Fleeting Blossom~ A Memory of Snow Flowers (Dub) animefreak Episode 6 free anime

https://animepahe.cc anime websites

GoGoAnime: Legend of the Millennium Dragon (Dub) anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime online

Piqs: https://piqs.de/user/gogoanimelol/

Vingle: https://www.vingle.net/posts/3825125