Сања Лефкова сними ново видео

Поп-пејачката Сања Лефкова сними нова песна, „Почеток и крај“, за која најави дека набргу ќе промовира и спот. Песната е на Александар Масевски, а видеото го работеше „Томато продукција“. Овој пат во спотот се појавува Сања за разлика од видеото за песната „Врати се“, во кое се појавуваа манекенки.

dobivaj vesti na viber

Таа изјави дека најголема поддршка за сето ова добила од сопругот Мики.

 

 

Scroll to Top