Цаци од „Сител“ без грам шминка

Познатата новинарска двојка од „Сител“, Цаци и Сарма, споделија фотографија на социјалните мрежи на која позираат насмеани и вљубени.

dobivaj vesti na viber

Прилично позитивни коментари на сметка на двајцата новинари. Сепак, впечаток остава Цаци, која позира на сликата без грам шминка на лицето, што изненади многумина.

Јавноста е навикната на вестите во „Сител“ секогаш да ја гледа професионално нашминкана.

Scroll to Top