Водителот Ненад Ѓорѓиевски им направи роденденска забава на близнаците

By

Водителот Ненад Ѓорѓиевски кој во брак со Горана е 7 години,  две години се родители на близнаците Иво и Љупка. Водителот на својот Инстаграм профил се пофали дека близнаците го прославиле вториот роденден, споделувајќи нивни фотографии. Роденденот го прославиле со хартиена торта, во градинка, како што сега е тренд, а потоа забавата продолжила за семејството и пријателите.

dobivaj vesti na viber

 

Ќе ви се допадне