Карлеуша среќна што Тошиќ ќе остане да игра во Кина до 2021 година

Српската пејачка Јелена Карлеуша е пресреќна што нејзиниот сопруг Душко Тошиќ го продолжи договорот со кинескиот клуб Guangdžou R&F до 2021 година. Пејачката објави пост во кој вели дека е пресреќна поради продолжениот договор на нејзиниот … Continue reading Карлеуша среќна што Тошиќ ќе остане да игра во Кина до 2021 година