28.11.2021

Четврток забава со Бобан Цаневски и Ани

На репертоарот на „Ла Тана“ вечерва со Бобан Цаневски и Ани. Забавата почнува во 20:30 часот.

Журка во „Ла Тана“ со Тарантино Бенд

Луда журка со Тарантино Бенд, само во гостилница Ла Тана. Журката почнува во 20 часот.

Андијана Кеш со Ани и Бока ветуваат одлична журка во „Боними“

Адријана Кеш, Ани и Бока вечерва од 20:30 часот ветуваат одлична атмосфера во ресторан „Боними“. Повелете на убава музика и вкусна храна.    

Четврток ден за забава со Бобан Цаневски и Ани

На репертоарот на Ла Тана во четврток, вечер со Бобан Цаневски и Ани. Уживајте со убава музика и вкусна храна. Почеток на забавата е во 20:30 минути.

Иво и Сани ветуваат одлична журка во „Ла Тана“

Вторник со Сани и Иво во гостилницата Ла Тана. Забавата почнува во 20 часот.

Понеделник со „Староградски Мелос“

Вкусна храна и „Староградски Мелос“ за убав почеток на неделата. Од 20 часот во „Ла Тана“ на вкусна храна и убава музика.

Бобан Цаневски ќе ве забавува во „Ла Тана“

Неделен ручек со Бобан Цаневски. Уживајте во баладите на Џибони, Драгојевиќ, Чолиќ, во највкусна трпеза и прекрасен амбиент. Забавата почнува во 15 часот во „Ла Тана“.

Бобан Цаневски и Ани ветуваат одлична забава во „Ла Тана“

На репертоарот на Ла Тана во четврток, вечер со Бобан Цаневски и Ани.

Сани ќе ве разигра во „Два елена“

Иво и Сани вечерва во „Два елена“. Музика за сите, ем за расположение, ем за опуштање...

Тарантино Бенд ветува одлична журка во Ла Тана

Луда журка со Тарантино Бенд, само во гостилница Ла Тана. Журката почнува во 20 часот.

Stay connected

81,350FansLike
469FollowersFollow
3,100SubscribersSubscribe

Популарно

Џез фестивал на дуети во „Менада“

Клубот Менада вечерва го организира последниот дел од „Џез фестивалот на дуети“. Вечерта ќе почне со проекција на Let’s Get Lost. За музичкиот дел од фестивалот...

Фестивал на Новиот германски филм

Фестивалот на Новиот германски филм почнува на 2 мај со комедијата „100 работи” во „Милениум“, а проекциите потоа, од 3 до 6 мај, продолжуваат во кино...

Сабота со Староградски Мелос

Сабота за уживање во убаво друштво, вкусна храна и добра музика со „Староградски Мелос“, само во гостилница „Ла Тана“. Забавата почнува во 21 часот.