Хип-хоп легендите, диџеј Гоце и Пикисипи, познати како „С.А.Ф саунд систем“ ќе бидат домашните ѕвезди на 20. издание на фестивалот „Таксират“. С.А.Ф. ќе настапат на денс стејџот во арената „Борис Трајковски“ на 8 декември.