алек наумовски

Павле Николовски заштитно лице на босански моден бренд

Mакедонскиот модел со интернационална кариера, Павле Николовски, стана заштитно лице на модната куќа „Барбоса“ од Сараево. Тој една недела престојуваше во Босна и Херцеговина, каде …

Павле Николовски заштитно лице на босански моден бренд Прочитај повеќе »

Scroll to Top