британската

Британската јавност исплашена дека Лорд Ротшилд загинал во сударот на хеликоптер и авион

Лорд Џејкоб Ротшилд и уште три лица можеби настрадале за време на еден судар меѓу авион и хеликоптер, кои потоа се срушиле на имотот на …

Британската јавност исплашена дека Лорд Ротшилд загинал во сударот на хеликоптер и авион Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Британската ѕвезда со косовско потекло Дуа Липа има „Нови правила“

Младата британска ѕвезда со потекло од Косово, Дуа Липа штотуку го претстави своето ново видео за песната „New Rules“, која воедно е седми сингл од нејзиниот неодамна објавен …

(ВИДЕО) Британската ѕвезда со косовско потекло Дуа Липа има „Нови правила“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top