Бритни

(Видео) Бритни објави видео со интимни моменти од свадбата со Сем Асгари и напиша „Бајките се вистински“

Поп-ѕвездата Бритни Спирс објави емотивно видео од нејзината венчавка со Сем Асгари – еден ден откако парот се венча во нејзиниот дом во Лос Анџелес. …

(Видео) Бритни објави видео со интимни моменти од свадбата со Сем Асгари и напиша „Бајките се вистински“ Прочитај повеќе »

Бритни се бакна во уста со Мадона на нејзината свадба

На свадбата на Бритни Спирс, таа и Мадона се бакнаа. Мадона фотогрфијата ја објави на својот Инстаграм профил и предизвика коментари кај нивните фанови. Багнежот на …

Бритни се бакна во уста со Мадона на нејзината свадба Прочитај повеќе »

(Фото) Бритни пак се сликаше скроз гола, фановите се загрижија дека има проблем со здравјето

Обожавателите на пејачката Бритни Спирс се загрижени за нејзиното здравје, откако ѕвездата повторно објави уште една гола слика на се соблече целосно гола за нејзиниот …

(Фото) Бритни пак се сликаше скроз гола, фановите се загрижија дека има проблем со здравјето Прочитај повеќе »

(ФОТО) Момче дало 80 илјади долари да личи на Бритни Спирс

Момче потрошило над 80.000 долари за да личи на Бритни Спирс. Фактот дека некои луѓе едноставно се опседнуваат со јавните личности, па често се обидуваат да …

(ФОТО) Момче дало 80 илјади долари да личи на Бритни Спирс Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Манијак се качи на бината додека танцуваше Бритни Спирс

Додека го пееше еден од своите најголеми хитови кој го направи на почетокот на кариерата, Бритни Спирс не ни насети дека ќе и следи вистински …

(ВИДЕО) Манијак се качи на бината додека танцуваше Бритни Спирс Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Бритни Спирс: Принцот Вилијам не е човек!

Бритни Спирс изјави на блиските пријатели и својот персонал, дека Принцот Влијам за време на поголема возбуденост, се претвора од човечки во рептилски облик. Објаснувајќи …

(ВИДЕО) Бритни Спирс: Принцот Вилијам не е човек! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Оваа секси снимка на Бритни Спирс е прегледана преку 2 милиони пати – Еве зошто

Американската музичка ѕвезда објави снимка од тренингот со која ги воодушеви голем број од нејзините фанови. Бритни Спирс е една од најпопуларните пејачки во светот, …

(ВИДЕО) Оваа секси снимка на Бритни Спирс е прегледана преку 2 милиони пати – Еве зошто Прочитај повеќе »

Scroll to Top