Џејла Рамовиќ

(Галерија) Свадба во луксузна вила, се омажи сестрата на Џејла Рамовиќ

Сестрата на победничката на Гранд, Џејла Рамовиќ направи венчавка во луксузна вила. Инаку Лејла Рамовиќ се омажи за Дино Холдиќ, а свадбената свечност се одржа …

(Галерија) Свадба во луксузна вила, се омажи сестрата на Џејла Рамовиќ Прочитај повеќе »

(Видео) Џејла Рамовиќ победи во „Ѕвездите на Гранд“

Џејла Рамовиќ е победничка во финалето на „Ѕвездите на Гранд“. Во музичкото шоу кое се одржува 13 години по ред, седумнаесет годишната Рамовиќ чиј ментор …

(Видео) Џејла Рамовиќ победи во „Ѕвездите на Гранд“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top