костим

Актерот Тимоти Шаламе со најсмел стајлинг на Венецискиот фестивал, фановите го споредија со Дамијан Дејвид

Актерот Тимоти Шаламе на Венецискиот филмски фестивал на премиерата на својот најнов филм „Коски“ се појави во црвени целосни комбинезон прилепени панталони со целосно гол …

Актерот Тимоти Шаламе со најсмел стајлинг на Венецискиот фестивал, фановите го споредија со Дамијан Дејвид Прочитај повеќе »

Ирина Шајк во секси костим за капење ја најави новата колекција креирана од Бијонсе

Руската манекенка Ирина Шајк во нова кампања за костими за капење, за колекцијата „Ivytopia“, креирана од Бијонсе за брендот Адидас. Што се однесува до самата …

Ирина Шајк во секси костим за капење ја најави новата колекција креирана од Бијонсе Прочитај повеќе »

(Фото) Мајката на Илон Маск позира во костим за капење

Меј Маск во костим за капење се најде на насловната страница на магазинот Sports Illustrated Swimsuit, кој има култен статус во САД. Мајката на најбогатиот …

(Фото) Мајката на Илон Маск позира во костим за капење Прочитај повеќе »

(Видео) Рада Манојловиќ во шоуто на Амиџи во секси костим како моќен ренџер

Српската пејачка Рада Манојловиќ во емисијата „Амиџи шоу“ се појави во секси костим кој никого не го остави рамнодушен. Рада на почетокот на емисијата стана …

(Видео) Рада Манојловиќ во шоуто на Амиџи во секси костим како моќен ренџер Прочитај повеќе »

Рада Манојловиќ облече костим за капење среде декември

Рада Манојловиќ опасно тргна во борба за хит на годината. По песната „Пола два“, хит кој само што ја виде светлината на денот, пејачката веќе …

Рада Манојловиќ облече костим за капење среде декември Прочитај повеќе »

Шерон Стоун на 59 години сликана на плажа во костим за капење

Холивудската актерка Шерон Стоун отсекогаш била љубител на природниот изглед, а низ годините тоа постојано и го докажувала. Познатата американска актерка некогаш важеше за секс-симбол …

Шерон Стоун на 59 години сликана на плажа во костим за капење Прочитај повеќе »

Каја облече претесен костим за капење – Интернетот гори

  Катарина Остојиќ Каја овој пат ги споулаве сите со секси црвен костим за капење. За среќа на сите фанови на пејачката, летото сеуште трае, …

Каја облече претесен костим за капење – Интернетот гори Прочитај повеќе »

Неда Украден во костим за капење го прослави 67. роденден

Пејачката на посебен начин го одбележа прекрасниот ден и повторно покажа дека филтрите и фотошопот ни најмалку не ѝ се потребни. Неда Украден, денеска, 16 …

Неда Украден во костим за капење го прослави 67. роденден Прочитај повеќе »

Султанката Хурем во костим за капење го запали Инстаграм

Мејрем Узерли е актерката која го глуми ликот на султанката Хурем во познатата турска серија Величествениот Сулејман. Актерката е редовна на социјалните мрежи, па летниов …

Султанката Хурем во костим за капење го запали Инстаграм Прочитај повеќе »

Велат дека се упропастила со пластичните операции, но Јами доминираше во костим за капење

Јами со секси фотката од Египет, предизвика многу коментари.За Јасна Миленковиќ Јами, (47), со години се зборува дека претерала со пласичните операции и дека се …

Велат дека се упропастила со пластичните операции, но Јами доминираше во костим за капење Прочитај повеќе »

ЦЕЦА ИЗБЕГНУВА ДА СЕ СОБЛЕЧЕ – Откри зошто повеќе не ја гледаме во костим за капење

Пејачката само пред неколку години често ја гледавме во секси комбинации за плажа. Но, тоа повеќе не е случај, па Цеца одлучи да објасни зошто …

ЦЕЦА ИЗБЕГНУВА ДА СЕ СОБЛЕЧЕ – Откри зошто повеќе не ја гледаме во костим за капење Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каде можете да најдете костим кој е идеален за вашето тело и кога го носите чувствувате дека е скроен за вас?

Женското тело отсекогаш претставувало инспирација за творење и создавање уметност. Да се истакне убавината на женските облини е голем предизвик, а да создадете самодоверба кај …

(ФОТО) Каде можете да најдете костим кој е идеален за вашето тело и кога го носите чувствувате дека е скроен за вас? Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Марија Шерифовиќ објави нова фотка во костим за капење и го запали интернетот

Пејачката повторно ги воодушеви своите обожаватели.Марија Шерифовиќ секојдневно го користи Инстаграмот, а со новата фотка ги израдува своите многубројни обожаватели. Таа објави слика на која …

(ВИДЕО) Марија Шерифовиќ објави нова фотка во костим за капење и го запали интернетот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Има 47 години и тело како на девојка – Снежана изгледа брутално добро во костим за капење

Познатата српска водителка има совршена линија.Снежана Дакиќ, која ја тера веќе петтата деценија од животот, има фантастична линија. Српската водителка деновиве ужива во Црна Гора, …

(ФОТО) Има 47 години и тело како на девојка – Снежана изгледа брутално добро во костим за капење Прочитај повеќе »

(ФОТО) Марија Шерифовиќ го покажа телото во костим за капење

Марија Шерифовиќ периодов ослабе, а иако речиси никогаш не го покажува своето тело, сега изненади и објави фотографија во костим за капење.   Pametna i …

(ФОТО) Марија Шерифовиќ го покажа телото во костим за капење Прочитај повеќе »

(ФОТО) 25 години помладата вереница на Пејиќ облече 3 броја помал костим за капење

Драгана Качавенда, со новите секси фотки од летувањето ги узлуде мажите. Вереницата на Зоран Пејиќ Пеје, 25 години помладата Драгана Качавенда, откако водителот за годишнина …

(ФОТО) 25 години помладата вереница на Пејиќ облече 3 броја помал костим за капење Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Пица костум за капење, во кој не може ни да пливате – Чини само 10.000 долари

Нем во овој костим за капење не можете да влегувате во вода. Не е погоден ни за сончање, и лежење на плажа. Но, како што …

(ВИДЕО) Пица костум за капење, во кој не може ни да пливате – Чини само 10.000 долари Прочитај повеќе »

Scroll to Top