(Видео) Бајден повторно виден на јавно место без маска

Иако американскиот претседател Џо Бајден постојано ги повикува граѓаните да носат маски во затворени простории, самиот тој не се придржува до правилата што сака да …

(Видео) Бајден повторно виден на јавно место без маска Прочитај повеќе »