очите

Шест тајни што се кријат далеку од очите на јавноста

Дури и најглупавата личност знае дека светот е под контрола на одредени поединци. Некои велат дека тоа се најбогатите семејства, а други дека се тоа …

Шест тајни што се кријат далеку од очите на јавноста Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ има скриен талент кој го чувала далеку од очите на јавноста

Емина Јаховиќ откри што Милица Тодоровиќ со години го криеше од јавноста.Кога Емина Јаховиќ го објави својот портрет кој го нацрта нејзината колешка, Милица Тодоровиќ, …

(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ има скриен талент кој го чувала далеку од очите на јавноста Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Го хранел магарето со леб, му ги покрил очите, па го СИЛУВАЛ – Од тогаш започнаа неговите маки

Тој призна дека имал секс со магаре и дека тоа го направил затоа што бил под влијание на марихуана. Маж од Арканзас е обвинет за …

(ВИДЕО) Го хранел магарето со леб, му ги покрил очите, па го СИЛУВАЛ – Од тогаш започнаа неговите маки Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кога ќе видите колкави и се сега градите на Грујиќ нема да им верувате на очите!

Ѕвездата на „Гранд“ од Црна Гора се пофали со деколте кое е далеку поголемо од она кое досега го имаше. Големата четворка која ја имаше …

(ФОТО) Кога ќе видите колкави и се сега градите на Грујиќ нема да им верувате на очите! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Меркел превртуваше со очите – Путин ја „удави“ од досада со предавањето

Светските моќници се собраа во Хамбург на дводневниот самит на G-20, а камерите забележаа урнебесен момент, во текот на разговорот меѓу Ангела Меркел и Владимир …

(ВИДЕО) Меркел превртуваше со очите – Путин ја „удави“ од досада со предавањето Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се држат далеку од очите на јавноста, ова се сопругите на Кирил и Филип Лазарови!

Браќата Филип и Кирил Лазаров периодов се во фокусот на медиумите и пошироката македонска јавност поради СП во ракомет. За нивните успеси и борбеност на …

(ФОТО) Се држат далеку од очите на јавноста, ова се сопругите на Кирил и Филип Лазарови! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Очите на цел свет вперени на ова место – Оживеа супервулканот кој би можел да направи нова ледена доба

Бран од речиси 900 потреси го погоди Националниот парк Yellowstone во периодот од 12 јуни, до денес, па сеизмолозите и научниците предупредуваат дека овие потреси …

(ВИДЕО) Очите на цел свет вперени на ова место – Оживеа супервулканот кој би можел да направи нова ледена доба Прочитај повеќе »