плажата

По ураганот Ирма, на плажата се појави мистериозно суштество со џиновски заби

Животното го открила Прити Десај на плажата во Тексас во Сити. Таа постирала неколку фотографии и побарала помош на Твитер за да го идентификува. По …

По ураганот Ирма, на плажата се појави мистериозно суштество со џиновски заби Прочитај повеќе »

ФОТО: Соња Ковач го покажа бруталното тело покрај плажата

Некогашната актерка која имавме прилика да ја гледаме на малите екрани во серијата „Засекогаш соседи“, денеска е успешна модна блогерка, која само на Инстаграм ја …

ФОТО: Соња Ковач го покажа бруталното тело покрај плажата Прочитај повеќе »

ФОТО: Овој човек собра 35 вреќи ѓубре од плажата и го претвори во уметност

Арнолд веќе четири години собира отпад кој морето го нанесува на брегот, но вели дека кога дошол, никогаш претходно немало во толкава количина. За само …

ФОТО: Овој човек собра 35 вреќи ѓубре од плажата и го претвори во уметност Прочитај повеќе »

Scroll to Top