(Видео) ХААРП или мајка природа, небото над Вирџинија ги исплаши жителите

By

Огромен облак кој потсетува на бранови, крстареше по небото над американската држава Вирџинија, минатата недела.

„Гледам низ прозорот и гледам магични бранови кои пловат по небото, менувајќи ја бојата над мојот стан. Ова е единствена слика“, се наведува во образложението на снимката.

Видеото е снимено на 5 февруари во Ричмонд во Вирџинија.

 

Ќе ви се допадне

Watch TONIKAWA: Over the Moon For You (Dub) Episode 9 at website https://animeflix.nl animeflix ios

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? III (https://gogoanime.be/m/QYRN) Episode 12 at website https://gogoanime.be gogoanime 10