(Фото) Целата е оперирана: фановите се скараа за Брена додека таа со Боба ужива во Црна Гора

Музичката ѕвезда Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба се на одмор во Црна Гора. Тие уживаат на плажите во местото Портонови. „Место за уживање и хедонизам“, напиша пејачката. И додека двајцата уживаат летово во Црна Гора, нивните фанови се скaраа за нивниот изглед. Некои ја пофалија пејачката дека изгледа одлично, а други ја критикуваа и … Продолжи со читање (Фото) Целата е оперирана: фановите се скараа за Брена додека таа со Боба ужива во Црна Гора