(Фото) Вељко го преуредува домот на Богдана

Синот на фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, Вељко, планира да го преуреди домот на неговата сопруга Богдана. Тој во моментов пресотјува во куќата на нејзините покојни … Продолжи со читање (Фото) Вељко го преуредува домот на Богдана